DIY Dekorace

Je to týden, kdy moje nejlepší kamarádka měla rozlučku se svobodou. A protože stále pokračuje období svateb a tedy i rozluček rozhodla jsem se sepsat dva články přesně na tohle téma.

Zjistila jsem totiž, že zřejmě nejde naplánovat rozlučku bez jakéhokoliv sexuálního podtextu a uchyláren! A tak jsem se rozhodla do tohohle článku vepsat několik nápadů na dekoraci, které mohou rozlučku hezky obohatit a pomoct všem svědkyním a nebo jen kamarádkám budoucích nevěst!

Protože jsme se s přítelem na začátku června stěhovali a museli jsme malovat a podobně, nebylo tolik času na vytváření plánů na rozlučku, ale jako svědka mě tahle příjemná povinnost neminula. A já jsem moc ráda, protože i přes to, že nám nemělo vyjít počasí a bylo nás dohromady 12 holek (což zrovna není málo) vyšlo všechno přesně podle plánu a bylo to podle mě perfektní!

Na rozlučce nejde jen o program, ale taky dekoraci a protože mě občas baví být kreativní, opřela jsem se do toho naplno!

Tady je pár nápadů na dekoraci!

1. Fotorám

Tenhle fotorám mě napadl v práci! Samozřejmě jsem hledala inspiraci na dekoraci na pinterestu, kde najdete všechno možné i nemožné a já měl plnou hlavu nápadů, ale člověk i tak potřebuje vidět inspiraci! A stačila jen kartonová krabice, izolepa, krepák, a kreativita! Flitry mi zbyly z taštiček, které sloužily jako pozvánkový balíček (viz další dekorace) a protože už jsem nevěděla, co s nimi, prostě jsem udělala rám o trochu veselejší! A vyplatilo se! Fotky se povedly! Pak už stačilo vytisknout, vystříhat a podlepit pevným papírem pár rekvizit, přilepit na špejli a bylo hotovo!

2. Balíčky s pozvánkou a tílkem 

Protože prostě nejsem normální a potřebuju dělat každou kravinku co vidím na pinterestu rozhodla jsem se každé Evičky kamarádce včetně Evičky udělat balíček, kde se nacházela pozvánka s programem a informacemi. Tílko s vlastním potiskem a něco dobrého na zub.

Na každou taštičku, kterou jsem tedy nevyráběla, to je asi jasný, jsem napsala jméno každé kamarádky a oblepila ho flitry. Návrh trička jsem udělala we wordu, ale museli ho kluci z Výhodného tisku ještě předělávat a dávat ho do křivek (moc tomu nerozumím :D) a pak ho mohli teprve natisknout na naše tílka. A to ještě díky nevěstině dobrým známostem, protože normálně se na vlastní trička nikde netiskne. Ale zaplať pán bůh jsou kluci šikovní, zvládli to na jedničku a za super cenu. A my jsme jim neskutečně vděčné!

Byl to opravdu výhodný tisk! 🙂

http://www.vyhodnytisk.cz

Pozvánku jsem navrhovala taky sama a díky skvělému webu jako je http://www.canva.com

to šlo jako po másle. Člověk ani nevěděl jakou předlohu jakou šablonu a všechno možný si vybrat! Mají toho spousty na výběr. Nevytvářela jsem tam poprvé a jsem neskutečně šťastná, že jsem takovou stránku našla!

Jinak tady si na pozvánce můžete všimnout, že jsem nejprve spletla datum a můj přítel, který mi pomáhal s tiskem mi říká, že nevěděl, že už ta rozlučka byla. Tak jsme se aspoň zasmáli a mohla jsem to předělat. Zaplať pán bůh si toho všiml, protožejá bych si toho nevšimla ani náhodou 😀

Pozvánky jsem pak vytiskla na tvrdší papír a zabalila do podložek pod dort a převázala mašličkou! Člověk by ani nevěřil k čemu všemu můžete použít podložky pod dort!

No a tak vznikly balíčky!

3. Šampíčka

Dalším nápadem byly malé lahvičky šampáňa ze kterých jsem sundala etikety a nahradila je vlastní etiketou s nápisem Drunk in love…kdo nemá rád Beyoncé že jo? A šlo tu přece o oslavu lásky, tak to bylo jasný 🙂 Ozdobila jsem se mašličkou a přidala brčko! Další nápad, který jsem našla na pinterestu :)Kdo nezná pinterest, jako by nežil. Ukázala jsem to kolegyním z práce, které to neznaly a teď už neslyšim nic jiného, než že budou všechno předělávat a vyrábět a podobně a všechno mají z pinterestu 😀

champagne

4. Popcorn

Dalším skvělým nápadem byly krabičky na popcorn. Šablonu jsem našla na googlu a pak už jsem jen obkreslovala, stříhala a skládala a slepovala. Vytvořila jsem etiketku a nalepila mašličku a popcorn už se mohl sypat.

bride to be

Nevěstě zdá se popcorn chutnal 🙂 bohužel detailnější fotku popcornových kelímků nemám, ale tak snad to bude stačit.

food

5. DIY květinový koutek 

Tohle tak trochu patří už do programu rozlučky, který chci popsat v dalším článku, ale samozřejmě se to musí nějak nadekorovat a tak jsem to taky chtěla zahrnout sem. Využila jsem staré plátno které jsem měla ještě doma , ale dá se samozřejmě taky použít čtvrtka nebo kartonová krabice spíš. Vystříhala jsem květiny, protože o to tu přece jde a nandala jsem květiny do sklenic od omáčky na špagety. Stačí pak už sehnat jen tavící pistoli a květinový drátek a tradááá může se vyrábět!

dekorace

A pak vznikají přesně takhle krásné věnečky 🙂 a že se vyplatilo, protože když jsme vyrazily do šumu našeho města, kde právě probíhal filmový festival a bylo všude spousty lidí aspoň jsme se v těch davech našly 🙂

bachelorette party

6. Dekorace z papíru a krepáku

No a poslední část článku bych chtěla věnovat papírové dekoraci, ať už té z normálního papíru, čtvrtek nebo z krepáku. Mimochodem dekoraci jsem měla v bytě už pár dní před rozlučkou, protože jsem si chtěla ušetřit čas a věnovat se jiným přípravám rozvěsila jsem všechno dopředu. Člověk jak si zvykl tak mi najednou bez té dekorace přijde byt hrozně prázdnej. Musim se konečně dát na výrobu bytové dekorace, už mám pár nápadů tak uvidíme jak to vyjde 🙂 no a tady máte poslední obrázky dekorace…

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

Nedivte se bordelu, je to focený ještě před úklidem, ale přála bych vám vidět ten bordel po rozlučce, no jo 12 holek je 12 holek 🙂 Tak snad se vám nápady budou hodit klidně dejte vědět d komentářů a těšte se na další článek Co zahrnout do programu rozlučky se svobodou!

Hodně štěstí budoucím nevěstám!