About me aneb článek o mě a o tom, co ráda dělám

About me aneb článek o mě a o tom, co ráda dělám

Follow my blog with Bloglovin

About me

Jak vznikla doména luciepickova.com?

No podle názvu blogu už určitě víte, že se jmenuju Lucie Picková. Bohužel originálnější doména, než moje vlastní jméno mě nenapadla. Nebo vlastně napadla, ale když půl dne zkoušíte, jestli jsou domény volný a ony všechny, co jste vymyslela už prostě existujou, tak je to těžký. Jste pak rádi, že nikdo nemá vaše jméno jako doménu.

A tak vlastně vznikl blog luciepickova.com, snahou vymyslet neexistující doménu!

About me: Kolik mi je, kde bydlím a co vlastně dělám?

Dále ke mě, letos tedy v roce 2018 mi bude 26 let, není to šílený? Já mám pořád pocit, že mi 18 let bylo ještě minulej rok. Čas tak rychle letí, až se to zdá být neskutečný.

Bydlím v Karlových Varech s přítelem se kterým máme přes rok trvající úžasný vztah. Až si kolikrát říkám, že takového chlapa si já nezasloužim. Stas je fotograf a tak jdeme ruku v ruce vštříc našim snům.  Já momentálně pracuju jako recepční, jelikož je můj blog spíše pro zábavu a pro můj osobní pocit. Ráda píšu, ráda fotím a tak by mě bavilo se jednou blogu věnovat naplno. A třeba se mi tenhle sen jednou vyplní, ale bez práce nejsou koláče a to já moc dobře vím.

About me: Co ráda dělám?

Co dělám ze všeho nejradši tak to cestuju. Není nad to vždy vypadnout z toho stereotypu našich životů a poznat zase o kousek světa víc. Miluju to! A protože jsme do toho zapálení oba dva, o to je to jednoduší.

Za poslední rok jsme cestovali do Amsterdamu, Drážďan, Norimberku, Benátek, Florencie, Verony, projeli jsme Cinque Terre, zasnowboardovali jsme si na Kaprunu a máme toho v plánu mnohem víc.

Za chvílina náš čeká Londýn a Vídeň a uvidíme kam všude se podíváme v létě.

About me: O čem vlastně ráda píšu?

Ráda píšu o tom, co ráda dělám. Miluju oblečení a módu a tak určitě budu posílat i nějaké outfity. Ráda cestuju a ráda dávám tipy, kde se zastavit a co neminout. Ráda peču a občas i ráda vařím a tak budu posílat i nějaké recepty. A vyrábění? Já jsem takovej blázen, co si vyrábí všechno, jako třeba letošní vánoční ozdoby na stromek. Pokud by jste něco rádi viděli na mém blogu. Budu moc ráda, když mi dáte vědět.

Ze sociálních sítí nejvíc miluju Instagram a i tam mě můžete sledovat!

https://www.instagram.com/luciepickovablog/

A to je asi vše ke článku About me. Kdyby jste se chtěli na něco zeptat, dejte klidně vědět. Samozřejmě nejvíc z mého života můžete sledovat právěna mém instagramu!

about me

 Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.