About my blog

About my blog

Co očekávat od mého blogu 

Webová stránka luciepickova.com vznikla díky touze po sdělení. Dennodenně otravuji své kamarády s různými zážitky, zkušenostmi a názory a chudákům nedávám ani na výběr, zda-li to vůbec chtějí číst. A tak jsem se rozhodla ponořit se do světa blogování, kdy si na svůj web budu moci psát cokoliv se mi zlíbí a možná to bude i někoho bavit, inspirovat, či to někoho zaujme tak, že bude chtít číst dál.

What you can expect from my blog

The website luciepickova.com became into this world because I need a communication. Every day I annoyed my friends with my experiences, backgrounds and these poor people just didn´t have a choice. I want to give you this choice now! So I decided to come into the world of blogging, when I can write whatever I want on my site. Maybe someone will be entertain by reading my articles, someone will be inspired and at tthe end I hope someone will be interested to read more.

Ráda bych psala o cestování, protože to je součást mého života. Zatím jsem procestovala pár států v USA a v Evropě, ale tím moje dobrodružství rozhodně nekončí. Ráda bych se s vámi chtěla podělit o své zážitky z cest, fotky, tipy a rady a další.

I would like to write about travelling, because it is a part of my life. So far I have traveled a couple of state in the US and Europe, but with it my adventures don´t end. I would like to share with you my travel experiences, photos, tips and more.

Chtěla bych se věnovat módě, protože nakupování to je moje úchylka. Moje nejoblíbenější barva je černá a tak v mých outfitech bude klíčová.

I would like to write about fashion, because shopping is my obsession. My favorite color is black, so this color will be the key of my outfits.

A přidám určitě i něco z DIY projektů, protože mě baví vyrábět a být kreativní.

And certainly I will also add something of DIY projects, because I like to be creative and productive.

Sledovat mě můžete i na instagramu / You can follow me on instagram:  https://www.instagram.com/luciepickovablog

nebo twitteru / or twitter:  https://twitter.com/lucipickovablog

Veliké díky /  thank you

Lucie

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.