Spring is coming!

Khaki green coat outfit

Jaro je tu a i když posledních pár dnů byla zima a pořád jen pršelo dnes bylo relativně hezky a i když jsem nemocná a cítím se pod psa, odběhla jsem si z postele rychle nafotit dnešní outfit. U baráku máme krásnou alej nádherně rozkvetlých stromůa ta byla pro jarní outfit naprosto dokonalá. Konečně je počasí na vytáhnutí slabších kabátků. Tenhle je teď můj oblíbený, ale zítra by mi měli přijít další dva tak jsem zvědavá. Vy je uvidíme v dalších outfitových článcích, tak se těšte!

Pro dnešní outfit jsem si vybrala pohodlné boyfriend džíny, které jsem si přivezla z Anglie. Ráda si u nich ohrnuju spodní okraj ani nevim proč, ale líbí se mi to. Kabát je z Reservedu a je momentálně ve slevě, tak neváhejte nebo nezbyde! Obyčejné černo-bílé pruhované tričko s vykrojenými zády je také značky Reserved.

Nazouvací tenisky s monogramem CK jsou značky Calvin Klein, které jsem koupila v Americe a nemůžu si je vynachválit. Nosim je strašně ráda nejen protože jsou hrozně pohodlné! A nakonec zbývá už jen taška a ta je opět značky Reserved! Mají je v různých barevných variacích a já nevim kterou dřív koupit! Všechny jsou úžasné! Velikost je naprosto ideální protože se mi do ní vejde jak foťák tak i notebook a nosí se skvěle jak přes rameno tak jen v ruce!

Kabelku najdete i online na oficiálních stránkách reservedu!

http://www.reserved.com/cz/cz/woman/all-1/accessories/bags/qz643-99x/shopper-bag

reserved

reserved

reserved

calvin klein

calvin klein

spring outfit

outfit

outfit

Všechny fotky jsou vyfoceny mým novým foťákem Olympus Pen s portrétovým objektivem 🙂