green jumpsuit

green jumpsuit

green jumpsuit

green jumpsuit

green jumpsuit

Green romper playsuit from na-kd.com

Good morning everyone! How are you today? Today we are probably expecting another of the hot days here in Czech. Those temperatures are crazy.

Today I would like to share with you my new outfit and my shopping experience at na-kd.com.

I discovered the page from my favorite blogggers, who make a lot of hauls on this site. And because it’s still a time of sales, I jumped straight into the shopping. The store has a lot to offer in a variety of price categories, and that’s great. After the order, everything was very quick.

Postage was free of charge and return too. What else could you wish for! Package came in great packaging and very fast and I did not even have express shipping! Well, and here you can see a green orchid-printed playsuit outfit that’s right from na-kd.com. The link for this site and playsuit: https://www.na-kd.com/en/hannalicious-x-na-kd/deep-v-neck-satin-playsuit-green-orchid-print

I was afraid of both color and printing, but eventually I like it all.
So I can only recommend this site. So far, so good! Later…

Dobré ráno všichni! Jak se dneska máte? Dnes nás pravděpodobně čeká další z horkých dnů. Ty teploty jsou šílené.

Dneska bych se s vámi chtěla podělit o svůj outfit a zkušenost s nakupování na stránkách na-kd.com.

O stránce jsem se dozveděla od svých oblíbených blogerek, které na tuto stránku dělají nejrůznější hauly a podobně. A protože je stále období slev, skočila jsem na nakupování. Obchod má co nabídnout v nejrůznějších cenových kategorií a to je super, navíc je stránka přehledná. Po objednávce už to šlo hopem.

Poštovné bylo zdarma a v případě vrácení taky. Co víc si přát! Oblečení přišlo skvěle zabalené a hodně rychle a to jsem neměla ani expres shipping! No a taky můžete vidět zelený playsuit s potiskem orchideí, který je přímo z na-kd.com. Odkaz na jumpsuit a stránky: https://www.na-kd.com/en/hannalicious-x-na-kd/deep-v-neck-satin-playsuit-green-orchid-print

Nejdřív jsem se bála jak barvy, tak potisku, ale nakonec se mi všechno moc líbí.
Takže za mě můžu jedině doporučit. Tak zatím!