Happy Halloween 2018! – Make-up idea

Krásný Halloween všem! Tady v Čechách sice neslavíme Halloween jako v Americe například, ale přesto máme alespoň párty na diskotékách. Od doby co jsem žila v Americe a zažila Halloween na vlastní kůži tenhle den miluju a i když už jsem dávno zpět alespoň každý rok nahodím nějaký makeup pro svojí fotku na Instagram!

Tady přidávám pár fotek mého Halloweenského makeup pro rom 2018, který byl tak trochu inspirovaný Mexickou Muerte. Takový rychlý makeup, když na poslední chvíli nevíte, co za masku!

Můj instagram:

https://www.instagram.com/blondielovestotravel/

Příště se můžete těšit na článek o krásné Paříži a Disneylandu, který jsme nedávno navštívili. Vyšlo nám krásné počasí a tak i fotky stojí za to! Máte se na co těšit!

English:

Happy Halloween everyone! Here in Czech Republic we don´t really celebrate Halloween, we have just Halloween parties in clubs, but I still love Halloween and every year I put some makeup on my face and take a picture for my instagram!

So here you can see few pictures of my 2018 Halloween make-up! This make up was inspired by Mexican lady of holy death. Just a quick makeup if you are quite in a rush! 🙂

My Instagram:

https://www.instagram.com/blondielovestotravel/

Next time you can look forward to an article about beautiful Paris and Disneyland, which we recently visited. We had beautiful weather and so the photos are worth it! You have something to look forward to!

 

 

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA