Leather jacket and jeans outfit

1.Máj – lásky čas a tak jsme se šli políbit pod rozkvetlý strom. A u té příležitosti jsme v parku vyfotili i pár fotek outfitu. To už jste taky mohli vidět pár fotek na mém instagramu. Jestli mě ještě nesledujete, tak můžete přímo tady:

https://www.instagram.com/luciepickovablog/

 Kožená bunda a džínovina. Než jsme, ale došli do parku dali jsme si ještě snídani v nově otevřeném Cafe Krakhmalnikov Brothers. Musím říct, že snídaně tam dělají úžasné a místo jako takové na mě udělalo veliký dojem. Konečně zas něco nového u nás ve Varech.

No a konec dne jsme zakončili u našich na chatě. Sluníčko a relax. To bych hned potřebovala znovu 🙂 nebudu lhát. Ale pracovat a vytvářet můj blog mě taky baví. A budu v tom i nadále pokračovat. Už vymýslíme nové focení, tak se můžete těšit i na příště. Dejte mi vědět do komentů, jestli se vám outfit líbil nebo klidně nějaký návrh na článek, který bych měla napsat. Tak zatím ahoj

Outfit:

Kožená bunda: Forever 21

Džíny: Primark

Džínová košile: Girl Krazy

Batoh: Primark

Klobouk: Reserved

Kotníkové boty: H&M

Photos by: 

https://www.instagram.com/stanislavkochubey/

http://stanislavkochubey.cz

English:

1.May – Love time and so we went to kiss under the blooming tree. And at that time, we took some pictures of the outfit in the park. You could already see some photos on my instagram. If you’re not following me yet, you can go right here:

https://www.instagram.com/luciepickovablog/

 outfit

Before we went to the park, we had breakfast in the newly opened Cafe Krakhmalnikov Brothers. I have to say that breakfast was great there and the place itself has made a great impression on me. Finally, something new here in Carlsbad.

outfit

Well, we ended up at the end of the day at my parent’s cottage. Sunshine and relax. I would need that again 🙂 I will not lie. But working and creating my blog is also fun to me. And I will continue to do so. We’re already planning to make a new shoot so you can look forward to the next. Let me know in the comments whether you liked the outfit or some suggestion for the article I should write. Bye for now

outfit

Outfit:

Leather jacket: Forever 21

Jeans: Primark

Denim shirt: Girl Krazy

Backpack: Primark

Hat: Reserved

Ankle boots: H&M

Photos by: 

https://www.instagram.com/stanislavkochubey/

http://stanislavkochubey.cz

outfit