L’Oréal Paris Beauty haul

– the latest things I have bought

L'Oréal Beauty

Jak už možná víte, jsem velký fanda L’Oréal Paris kosmetiky, ať už je to make-up, krémíčky nebo vlasová kosmetika. Naposledy mě zaujala řada wake up and glow, a tak jsem se rozhodla některé produkty také vyzkoušet. A také jsem se rozhodla vyzkoušet vlasovou kosmetiku z řady Botanicals Lavender, která by měla zvláčňovat pokožku hlavy. Poslední dobou mám takový problém, že mám pokožku hlavy hodně suchou a svědí mě z toho hlava a tak se pořád škrábu ve vlasech. A protože pořád sleduju ty youtube kanály,  osobně miluju Lydii Ellise Millen – anglickou blogerku a youtuberku. A abych to zkrátila, na svém youtube kanálu rozebírala, že má také problém se svojí pokožkou hlavy a že ji momentálně tahle řada od L’Oréal pomohla. A tak jsem se to rozhodla to také zkusit. Mimochodem krásně voní! Miluju vůni levandulí. 

As you may already know, I’m a big fan of L’Oréal cosmetics, whether it’s make-up, creams or hair cosmetics. I recently really like Wake up and glow set, so I decided to try some products. And I’ve also decided to try a hair cosmetic from the Botanicals Lavender serie, which should soften the scalp. Lately I have such a problem that I have a very dry skin on my scalp and I scratch my head a lot. And since I’m still watching the youtube channels, I personally love Lydia Ellise Millen – English blogger and youtuber. I’ll make the story short. On her YouTube channel, she also talks about a problem with her scalp and about L’Oréal Botanicals Lavender that this line helped her. So I decided to try it. By the way it smells beautifully! I love the smell of lavender.

So here are the products

L'Oréal Beauty

L’ORÉAL PARIS Botanicals Lavender

– šampon a kondicionér pro citlivou pokožku hlavy. Obsahuje organický levandulový esenciální olej, sójový a kokosový olej pro zklidnění citlivé pokožky hlavy a hydrataci konečků. Neobsahuje sulfáty, silikony, parabeny ani barviva. Je veganský a ze 100% recyklovaného flakonu. Co víc si přát? 

– shampoo and conditioning balm for delicate hair and sensitive scalp. It contains organic lavender essential oil, soy and coconut oil to soothe sensitive scalp and moisturize tips of hair. It does not contain sulphates, silicones, parabens or dyes. It is vegan and 100% recycled. What else could you want?

https://www.notino.cz/loreal-paris/botanicals-lavender-sampon-pro-citlivou-pokozku-hlavy/

https://www.notino.cz/loreal-paris/botanicals-lavender-kondicioner-pro-jemne-vlasy/

L'Oréal Beauty

L’ORÉAL PARIS Wake Up & Glow Bonjour Nudista

– je BB krém, s kterým dosáhnete rozzářené a sjednocené pleti a je obohacen o přírodní ingredience! Neměl by zatěžovat vaši pleť a pleť by měla zůstat hydratovaná. 

– is a BB cream that gives you luminous and unified skin and is enriched with natural ingredients! It should not burden your skin and the skin should stay hydrated.

https://www.notino.cz/loreal-paris/bonjour-nudista-bb-krem/

L'Oréal Beauty

L’ORÉAL PARIS Wake Up & Glow Back to Bronze

– dosáhněte dokonale opáleného looku, díky tomuto matném bronzeru, který je obohacen o extrakty přírodních másel. Miuju matné bronzery!

– Get a perfectly tanned look, thanks to this matte bronzer, which is enriched with extracts of natural butter. I love matte bronzers!

https://www.notino.cz/loreal-paris/wake-up-glow-back-to-bronze-bronzer/

L'Oréal Beauty

L’ORÉAL PARIS Wake Up & Glow Life’s a Peach

– Dodej svým tvářím svěží vzhled a jas s broskvovou tvářenkou s obsahem přírodních olejů.

– Give your face a fresh look and brightness with a peach blush containing natural oils.

https://www.notino.cz/loreal-paris/wake-up-glow-lifes-a-peach-tvarenka/

 

A to je pro dnes vše, doufám, že se vám článek líbil a zase jen pro jistotu. Tohle není placenej článek a já jsem dávám odkazdy z Notina jen proto, že tam ráda nakupuji pro jejich široký výběr a skvělé ceny 🙂 A abych Vám zase ušetřila nějaký ten čas hledáním. 

Sledujte mě na sociálních médiích, odkaz dole 🙂 Budu ráda za každého nového followera 🙂 Díky moc a mějte se hezky! a zas někdy!

And that’s it for today, I hope you like the post and again just to make sure. This is not a paid blog post and I’m referring to Notino just because I like tto shop there for their wide selection and great prices 🙂 And to save you some time.

Follow me on social media, link below 🙂 I’ll be happy for every new follower 🙂 Thanks so much and see you soon!

 

Instagram: https://www.instagram.com/luciepickovablog/

Twitter: https://twitter.com/lucipickovablog