Valentine’s Day gift / Valentýnský dárek

Valentine’s Day gift / Valentýnský dárek

Valentine’s Day

Valentine’s Day gift / Valentýnský dárek  

Valentines-day-gift

Valentine´s day is comming so quickly so I decided to make my first DIY project to this special day. I was looking for inspiration on http://www.pinterest.com, where you can find a lot of ideas, tips, but the exact steps to create a lot of great gifts. I love this site because there you will find inspiration for everything, so if you don’t hear about this site yet, I recommend you to check it out.

I chose so far only one of all those cute gifts, which I really liked. I tried to create a similar gift and here are the steps:

Blíží se den Svatého Valentýna a tak jsem se rozhodla svůj první DIY projekt věnovat právě tomuto dni. Inspiraci jsem hledala na http://www.pinterest.com , kde můžete najít spoustu nápadů, tipů ale i přesných postupů jak vytvořit spoustu skvělých dárků. Miluji tuto stránku,protože tam najdete inspiracisnad ke všemu, takže pokud tuto stránku ještě neznáte, doporučuji se na ní podívat.

Já vybrala zatím jen jeden ze všech těch roztomilých dárků ,který se mi opravdu líbil. A vlastníma rukama jsem zkusila podobný dárek vytvořit a zde je postup:

Co budete potřebovat? / What do you need?

1. Dva bílé papíry, je lepší použít čtvrtku / Two white papers it’s better to use the harder ones. 

Valentine's Day

2. Nůžky a fixy / Scissors and markers

Valentine's Day

3. Různé barvy rtěnek / Different colors of lipsticks

Valentine's Day

4. Dárkový sáček z organzy / Organza gift bag

Já svoje koupila v papirnictví, ale dají se objednat i na internetu. / I bought mine in stationery, but you can order it also on the Internet.

Valentine's Day

Tutorial:

 Jako první si natřeme rtěnku na vlastní rty / Firstly you use the lipstick on your own lips

Valentine´s day

Poté, začneme obtiskávat rty na papír, polibek vedle polibku / Then You start making lips prints on paper, kiss beside kiss

Valentine´s day Valentine´s day

Jakmile zaplníme celý papír, přijdou na řadu nůžky. Já zvolila nůžky s ozdobným střihem, ale určitě můžete použít normalní. Na tutoriálu, kterým jsem se nechala inspirovat, slečna použila obyčejné nůžky. A vystřihneme každou pusinku. / Once you run out of paper with kisses, here comes the scissors. I chose scissors with decorative cut, but you certainly can use the normal one. In the tutorial, which I was inspired, the girl used ordinary scissors. And you cut each kiss.

Valentine´s day

Na druhou stranu pusinek můžeme napsat vzkaznebo ji můžeme nechat prázdnou / On the other side of your kisses you can write a message or we can leave it empty

Valentine´s day Valentine´s day

A je téměř hotovo! Pusinky vezmeme a naskládáme do dárkového pytlíčku. Můžeme také vyrobit věnování nebo vzkaz a přivázat ho k němu. Pak už stačí pouze dárek věnovat svému příteli, mamince či kamarádce nebo kamarádovi. Den svatého Valentýna by neměl být jen o tom oslavovat lásku mezi páry.

 And it is almost done! You take your kisses and you put it into a gift bag. You can also make a dedication or message and tie it on your bag. Then you only give your gift to your boyfriend, mum or maybe friend. Valentine’s Day should not be just about celebrating the love between couples.

Valentine´s day

Láska je všude kolem nás! / Love is all around us!

S Láskou / With Love

LucieNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.